Xiaomi Robot Vacuum H40 Akıllı Robot Süpürge + Mop 10000PA (Xiaomi Türkiye Garantili)
29.999,00 TL
KDV Dahil
Xiaomi Vacuum H40 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge Özellikleri
| Wi-Fi | VAR |
| Otomatik Şarj | :VAR |
| Seri | : Xiaomi Vacuum |
| Emiş Gücü | : 10000 Pa |
| Pil Kapasitesi | : 5200 mAh |
| Çalışma Süresi | : 180 dk |
| Şarj Süresi | : 4 saat |
| Süpürme ve Silme | :VAR |
| Su Haznesi Kapasitesi | : 210 ml |
| Otomatik Boşaltım | :VAR |
| Haritalama Yöntemi | : Lazer |
| Ses Seviyesi | : 66 dB |
| HEPA Filtre | :VAR |
| Mop | :VAR |
| Haritalama | :VAR |
| Çöp İstasyonlu | :VAR |
| Sesli Kontrol | :VAR |
| Çöp İstasyonu Kapasitesi | : 4 lt |
| Engellerden Kaçınma | :VAR |
| Eşik Atlama | :VAR |
| Aşılabilir Yükseklik | : 20 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!