Xiaomi Redmi 15C 256 GB 8 GB Yeşil Özellikleri
| Seri | : Xiaomi Redmi |
| Dahili Hafıza | : 256 GB |
| RAM Kapasitesi | : 8 GB |
| Batarya Kapasitesi | : 6000 mAh |
| Çıkış Yılı | : 2025 |
| Mobil Erişim Teknolojisi | : 4G |
| Ekran Boyutu | : 6.9 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | : 1600x720 px |
| Ekran Yenileme Hızı | : 120 Hz |
| Ekran Teknolojisi | : IPS LCD |
| Ekran Parlaklık Değeri | : 810 nits |
| Ekran Gövde Oranı | : 84.3% |
| Çentikli Ekran | var |
| Dokunmatik | :var |
| HDR | var |
| Çerçevesiz | :var |
| Arka Kamera Sayısı | : 2 Kameralı |
| Arka Kamera | : 50 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | : Full HD |
| Video FPS Değeri | : 30 fps |
| Piksel Yoğunluğu | : 254 PPI |
| Ön Kamera | : 8 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | : Full HD |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | : 30 fps |
| Ekran İçinde Ön Kamera | :var |
| Arttırılabilir Hafızalı | :var |
| İşletim Sistemi | : Android |
| İşlemci (CPU) | : Cortex A75 |
| İşlemci Hızı | : 2.0 GHz |
| Çekirdek Sayısı | : 8 |
| Chipset | : MediaTek Helio G81 Ultra |
| Hızlı Şarj | :var |
| Hızlı Şarj Gücü | : 33 W |
| USB Türü | : USB Type-C |
| SIM Türü | : Nano |
| Çift Hatlı | :var |
| Kulaklık Bağlantısı | : 3.5 mm |
| Bluetooth | :var |
| Bluetooth Versiyonu | : 5.4 |
| Wi-Fi | :var |
| NFC | :var |
| GPS | :var |
| Ekran Yansıtma | :var |
| Gövde Malzemesi | : Cam |
| Çerçeve Malzemesi | : Plastik |
| Suya Dayanıklılık Seviyesi | : IPX4 |
| Ağırlık | : 205 gr |
| Yüz Tanıma | :var |
| Parmak İzi Okuyuculu | :var |
| Boyut | : 171.6x79.5x8 mm |
| Akıllı | :var |
| Renk | : Yeşil |
| Antutu | : 264000 |
| Şarj Döngü Sayısı | : 1000 |
| Onarılabilirlik Sınıfı | : C |
| Düşme Direnci Sınıfı | : A |
| Geekbench (Multi-Core) | : 1360 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!