Tecno Spark Go 2024 128 GB Özellikleri
| Seri | : Tecno Spark |
| Dahili Hafıza | : 128 GB |
| RAM Kapasitesi | : 4 GB |
| Batarya Kapasitesi | : 5000 mAh |
| Çıkış Yılı | : 2024 |
| Mobil Erişim Teknolojisi | : 4G |
| Ekran Boyutu | : 6.6 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | : 720x1612 px |
| Ekran Yenileme Hızı | : 90 Hz |
| Ekran Teknolojisi | : IPS LCD |
| Ekran Gövde Oranı | : 84.24% |
| Dokunmatik | var |
| HDR | :var |
| Çerçevesiz | : |
| Arka Kamera Sayısı | : 2 Kameralı |
| Arka Kamera | : 13 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | : Full HD |
| Video FPS Değeri | : 30 fps |
| Piksel Yoğunluğu | : 267 PPI |
| Ön Kamera | : 8 MP |
| Ekran İçinde Ön Kamera | :var |
| Arttırılabilir Hafızalı | :var |
| İşletim Sistemi | : Android |
| İşlemci (CPU) | : Cortex A75 |
| İşlemci Hızı | : 1.6 GHz |
| Çekirdek Sayısı | : 8 |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | : Mali-G57 MP1 |
| Chipset | : Unisoc T606 |
| USB Türü | : USB Type-C |
| SIM Türü | : Nano |
| Çift Hatlı | :var |
| Bluetooth | :var |
| Wi-Fi | :var |
| GPS | :var |
| Radyo | :var |
| Parmak İzi Okuyuculu | :var |
| Boyut | : 163x75.4x8.8 mm |
| Akıllı | :var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!