Tecno Camon 30 Pro 512 GB Yeşil Özellikleri
| Seri | : Tecno Camon |
| Dahili Hafıza | : 512 GB |
| RAM Kapasitesi | : 12 GB |
| Batarya Kapasitesi | : 5000 mAh |
| Çıkış Yılı | : 2024 |
| Mobil Erişim Teknolojisi | : 5G |
| Ekran Boyutu | : 6.78 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | : 1080x2436 px |
| Ekran Yenileme Hızı | : 144 Hz |
| Ekran Teknolojisi | : AMOLED |
| Dokunmatik | VAR |
| HDR | :VAR |
| Always on Display | :VAR |
| Çerçevesiz | :VAR |
| Arka Kamera Sayısı | : 3 Kameralı |
| Arka Kamera | : 50 MP |
| İkinci Arka Kamera | : 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera | : 2 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | : 4K Ultra HD |
| Piksel Yoğunluğu | : 393 PPI |
| Ön Kamera | : 50 MP |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | : 4K Ultra HD |
| Ön Kamera Video FPS Değeri | : 30 fps |
| Ekran İçinde Ön Kamera | :VAR |
| Optik Görüntü Sabitleme | :VAR |
| Arttırılabilir Hafızalı | :VAR |
| İşletim Sistemi | : Android |
| İşlemci (CPU) | : Cortex A78 |
| İşlemci Hızı | : 3.1 GHz |
| Çekirdek Sayısı | : 8 |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | : Mali-G610 MC6 |
| Chipset | : MediaTek Dimensity 8200 |
| Oyun | :VAR |
| Hızlı Şarj | :VAR |
| Hızlı Şarj Gücü | : 70 W |
| USB Türü | : USB Type-C |
| SIM Türü | : Nano |
| Çift Hatlı | : |
| Kulaklık Bağlantısı | : USB Type-C |
| Hoparlör | : Stereo |
| Bluetooth | :VAR |
| Bluetooth Versiyonu | : 5.3 |
| Wi-Fi | :VAR |
| NFC | :VAR |
| Kızılötesi | :VAR |
| GPS | :VAR |
| Radyo | :VAR |
| Gövde Malzemesi | : Cam |
| Ağırlık | : 188.5 gr |
| İvmeölçer | :VAR |
| Jiroskop | :VAR |
| Yüz Tanıma | :VAR |
| Parmak İzi Okuyuculu | :VAR |
| Sanal RAM | :VAR |
| Boyut | : 164.2x74.4x7.46 mm |
| Akıllı | :VAR |
| Renk | : Yeşil |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!