Insta360 X3 360 Derece Aksiyon Kamera
25.999,00 TL
KDV Dahil
Insta360 X3 Aksiyon Kamerası Özellikleri
| Fotoğraf Çözünürlüğü | : 72 MP |
| Suya Dayanıklı | VAR |
| Wi-Fi | :VAR |
| Ekran Boyutu | : 2.29 inç |
| Video Formatı | : 5.7K |
| FPS | : 30 fps |
| 360 Derece | :VAR |
| Ağır Çekim | :VAR |
| Bluetooth | :VAR |
| Dijital Zoom | :VAR |
| Dokunmatik Ekran | :VAR |
| Fotoğraf Çekimi | :VAR |
| Geniş Açılı | :VAR |
| Görüntü Sabitleyici | :VAR |
| Zaman Ayarlı Çekim | :VAR |
| Yüz Algılama | :VAR |
| Su Geçirmez | :VAR |
| Sesli Kontrol | :VAR |
| Mini | :VAR |
| Mikrofonlu | :VAR |
| Toza Dayanıklı | :VAR |
| Video Çözünürlüğü | : 5760x2880 px |
| Bağlantı Tipi | : Type-C |
| Batarya Kapasitesi | : 1800 mAh |
| Şarj Süresi | : 90 dk |
| Kullanım Süresi | : 81 dk |
| Su Geçirmezlik | : 10 m |
| Ekran Teknolojisi | : LCD |
| Ağırlık | : 180 gr |
| Genişlik | : 46 mm |
| Yükseklik | : 114 mm |
| Derinlik | : 33.1 mm |
| Çıkış Yılı | : 2022 |
| En Düşük ISO | : 100 |
| En Yüksek ISO | : 3200 |
| Düşük Enstantane | : 1/8000 sn |
| Yüksek Enstantane | : 120 sn |
| Hafıza Kart Tipi | : Micro SD |
| Bluetooth Versiyonu | : 5 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!