GoPro Hero 13 Black Aksiyon Kamera 400 Model 160 Derece Lens Açısı ve Sesli Kontrol Özelliği
35.999,00 TL
KDV Dahil
GoPro Hero 13 Black Aksiyon Kamerası Özellikleri
| Fotoğraf Çözünürlüğü | : 27 MP |
| Suya Dayanıklı | VAR |
| Wi-Fi | :VAR |
| GPS | :VAR |
| Ekran Boyutu | : 2.27 inç |
| Video Formatı | : 5.3K |
| FPS | : 60 fps |
| Ağır Çekim | :VAR |
| Bluetooth | :VAR |
| Çift Ekranlı | :VAR |
| Dijital Zoom | :VAR |
| Dokunmatik Ekran | :VAR |
| Fotoğraf Çekimi | :VAR |
| Gece Görüşlü | :VAR |
| Geniş Açılı | :VAR |
| Görüntü Sabitleyici | :VAR |
| Zaman Ayarlı Çekim | :VAR |
| Su Geçirmez | :VAR |
| Sesli Kontrol | :VAR |
| Mini | :VAR |
| Mikrofonlu | :VAR |
| Toza Dayanıklı | :VAR |
| Video Çözünürlüğü | : 5312x2988 px |
| Bağlantı Tipi | : Type-C |
| Batarya Kapasitesi | : 1900 mAh |
| Şarj Süresi | : 100 dk |
| Kullanım Süresi | : 79 dk |
| Su Geçirmezlik | : 10 m |
| Ekran Teknolojisi | : LCD |
| Ağırlık | : 159 gr |
| Genişlik | : 71.8 mm |
| Yükseklik | : 50.8 mm |
| Derinlik | : 33.6 mm |
| Çıkış Yılı | : 2024 |
| En Düşük ISO | : 100 |
| En Yüksek ISO | : 6400 |
| Düşük Enstantane | : 1/2000 sn |
| Yüksek Enstantane | : 1/25 sn |
| Hafıza Kart Tipi | : Micro SD |
| Bluetooth Versiyonu | : 5.3 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!